MARKA REVLINE MOTOR OIL

NOWOCZESNA LINIA PRODUKTÓW

Oleje silnikowe premium marki REVLINE produkowane przez Flukar Group – bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w branży petrochemicznej. Nasze oleje silnikowe są używane przez REVLINE RACING TEAM, zespół rajdowy, którego jesteśmy partnerem. Oleje REVLINE są produkowane z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów i baz olejowych. Parametry podobnie jak sam produkt firmy, są dokładnie kontrolowane w naszym ośrodku badawczym i w laboratoriach niezależnych.

NAFTOWA TRADYCJA JASŁA

Wynalazca, przemysłowiec, chemik i polski patriota, który niemal 2 lata spędził w więzieniu za swoją konspiracyjną aktywność. Ignacy Łukasiewicz, bo to o nim mowa, od 1852 roku prowadził we Lwowie badania nad destylacją ropy naftowej. To dzięki jego badaniom narodził się polski przemysł petrochemiczny. Za oficjalną datę jego powstania uznaje się 31 lipca 1853, gdy pierwsza skonstruowana przez Łukasiewicza lampa naftowa rozświetliła wystawę lwowskiej apteki. To był jednak dopiero początek. Kolejnym milowym krokiem były przenosiny wynalazcy na Podkarpacie, do regionu którego tradycja wydobycia i przetwórstwa ropy naftowej sięga połowy XIX wieku. To właśnie w Jaśle w 1888 roku powstała jedna z pierwszych na świecie rafinerii ropy naftowej.

REVLINE – WYSOKIEJ JAKOŚCI OLEJE DLA MOTORYZACJI

Flagowym dziełem Flukar Group jest marka Revline. Obejmuje gamę 30 najwyższej klasy olejów dla motoryzacji. Pod względem jakości i niezawodności z powodzeniem konkurują one z produktami najbardziej rozpoznawalnych producentów. Revline produkuje oleje w oparciu o nowoczesną formułę M-ACTIVE. Ta formuła, dzięki zastosowaniu specjalnych molekuł, aktywuje pełną moc silnika oraz chroni go w najtrudniejszych warunkach pracy. Rozwiązanie charakteryzuje pakiet dodatków uszlachetniających, a proces produkcji obejmuje wieloetapową kontrolę surowca i gotowych produktów. Daje to gwarancję niezawodności w pracy z silnikami nowymi, a także z tymi, z przebiegiem powyżej kilkuset tysięcy kilometrów.

CERTYFIKATY CZOŁOWYCH PRODUCENTÓW I DYSTRYBUTORÓW

Wszystkie oferowane przez spółkę produkty (zarówno oleje dla motoryzacji Revline, jak i oleje dla przemysłu i środki smarne – dostępne pod marką Jasol) spełniają wyśrubowane normy. Określone przez producentów nie tylko samochodów, ale także maszyn i urządzeń dla przemysłu. Wysoka jakość olejów Revline została doceniona także przez uznanych światowych producentów samochodów. Marka Revline uzyskała aprobaty oraz certyfikaty marek takich jak: Man, Mercedes, Volvo, Renault czy Mack.