Revline Racing Team- zwycięstwo na Magurze Małastowskiej!

 

 

Revline Racing Team zwycięski na Magurze Małastowskiej!

 – Czas, który minął od inauguracyjnych rund Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski w Załużu upłynął nam bardzo szybko i praktycznie do ostatnich godzin przed zawodami w Magurze trwała przebudowa samochodu, której najważniejszym elementem była wymiana kłowej skrzyni biegów na jej sekwencyjny odpowiednik. Jeszcze w czwartek nie byliśmy do końca pewni, że w ogóle uda nam się w ten weekend wystartować, ale dzięki heroicznej postawie mechaników weźmiemy udział w trzeciej i czwartej rundzie GSMP. Z tego samego powodu zabrakło nam czasu na przetestowanie nowej skrzyni biegów i pierwsze kilometry pokonam od razu w wyścigowych warunkach – mówił tuż przed startem na Magurze Małastowskiej Marcin Wilusz, kierowca RevlineRacingTeam.

Starania mechaników przygotowujących Hondę Civic Type-R klasy A-2000, wspieranego przez Revline teamu, przyniosły pozytywny efekt. Marcin Wilusz w świetnym czasie (04:14,293 w dwóch przejazdach ze średnią prędkością 102km/h) pokonał trasę wyścigu na Magurze Małastowskiej. 1-sze miejsce w swojej klasie, to potwierdzenie aspiracji do zwycięstwa w tegorocznym cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski.

Zawody na Magurze Małastowskiej były 3. i 4. rundą tegorocznych Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski. Zmiana w kalendarzu cyklu była spowodowana odwołaniem imprezy w Cisnej, zaplanowanej na przełom maja i czerwca. Kolejne rundy organizowanych przez Polski Związek Motorowy mistrzostw zostaną rozegrane w Limanowej (26-28.07).