Revline Racing Team

Jedenasta edycja wielickiego Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza odbyła się w ostatni weekend. W symboliczny sposób rozpoczęła sezon 2018 w krajowych rajdach samochodowych. Lista zgłoszeń do zawodów liczyła 34 pozycje, a z numerem 20 wystartowali reprezentanci Revline Racing Team – Marcin Wilusz z Ryszardem Chlebowskim w Hondzie Civic Type-R klasy 2.

Trasa liczyła dziewięć odcinków specjalnych o długości nieco ponad 40km.

 

Reprezentanci Revline Racing Team debiutując w nowym dla siebie samochodzie ukończyli rajd na trzecim miejscu w klasie 2.

Marcin Wilusz: Z wielką radością powracamy na rajdowe odcinki specjalne podczas Memoriału Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. Do Wieliczki przywozimy nowo zbudowaną Hondę Civic Type-R FN2, której przygotowanie trwało praktycznie do ostatnich godzin. Z tego miejsca bardzo dziękuję ekipie mechaników pod przewodnictwem Artura Szałajdy i Piotrka Materniaka, bo bez ich ofiarnej pracy do późnej nocy nasz występ w Wieliczce nie mógłby dojść do skutku. Z nowym samochodem zapoznawać się będziemy zatem dopiero na odcinkach specjalnych Memoriału, ale myślę, że te zawody ze względu na swój charakter idealnie się do tego nadają, bo liczyć się będzie upamiętnienie wielkich rajdowych mistrzów, a nie walka o ułamki sekund. Na nią przyjdzie czas podczas startów w Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Polski, które nadchodzą dla naszego zespołu wielkimi krokami.

A już za niecałe dwa tygodnie nasza drużyna zmierzy się z najpoważniejszym jak dotąd rajdowym wyzwaniem, czyli wystartują w pierwszej rundzie Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski – Rajdzie Świdnickim. Trzymajcie  kciuki!

Rafineria w Jaśle – producent olejów Revline i Jasol – partnerem zespołu.