Revline na Autos Truck Day

Revline oleje silnikowe Autos Truck Day

 

W piątek, 14 czerwca spotykamy się na Au­tos Truck Day w Bydgoszczy, imprezie dedykowanej branży ciężarowej, oczywiście z udziałem Rafinerii w Jaśle i marki Revline.

8 edycja ATD odbędzie się w Bydgoskim Centrum Targowo-Wystawienniczym, gdzie na powierzchni 11 tys. m2 zaprezentuje się także wielu innych uznanych producentów. Naszego stoiska z produktami z serii REVLINE HERCULES – olejów silnikowych z formułą M-Active dostosowane do specyficznych potrzeb samochodów ciężarowych i autobusów – szukajcie w strefie Środki Smarne.

W trakcie targów – poza ogromną dawką fachowej wiedzy – nie zabraknie akcentów rozrywkowych. Zaplanowano występy Katarzyny Pakosińskiej i Mirosława Zbrojewicza, którzy zaprezentują spektakl pt. „Małżeński Rajd Dakar”, a gwiazdą wieczoru będzie obchodzący 30 lecie zespół IRA.

Organizatorem wydarzenia jest sieć Autos – jedna z największych w Polsce firm branży motoryzacyjnej specjalizująca się w ofercie dedykowanej dla samochodów ciężarowych i użytkowych – dystrybutor marki Revline, w której ofercie znajdziecie nasze oleje i płyny eksploatacyjne.