W dniach 27-28.01 braliśmy udział w niezwykle prestiżowym wydarzeniu jakim było X Forum Europa – Ukraina w Rzeszowie.W wydarzeniu wzięło udział blisko tysiąc uczestników z 26 państw świata. Na Forum składało się ponad 40 wydarzeń – debat, wykładów i prezentacji raportów.Podczas Forum odbyły się dwie sesje plenarne, prezentacje, a także ponad 35 dyskusji panelowych ujętych w czterech ścieżkach programowych: biznes
i gospodarka, integracja europejska i reformy, polityka międzynarodowa oraz społeczeństwo.W konferencji wzięło udział blisko tysiąc gości, prawie połowa z których – goście z zagranicy, w tym ponad 250 osób – z Ukrainy.

W X Forum Europa – Ukraina uczestniczyli m.in.  przedstawiciele rządów, parlamentarzyści, unijni decydenci, biznesmeni i eksperci z Ukrainy, Polski, krajów Unii Europejskiej i Stanów Zjednoczonych.

Ważnym wydarzeniem towarzyszącym X Forum były pierwsze Targi Wschodnie, w których wzięło udział prawie 70 wystawców z Polski, Ukrainy, Mołdawii, Rumunii i Węgier.

LINK DO STRONY FORUM EKONOMICZNEGO

RAFINERIA W JAŚLE UCZESTNIKIEM X FORUM EUROPA - UKRAINA W RZESZOWIE

RAFINERIA W JAŚLE UCZESTNIKIEM X FORUM EUROPA - UKRAINA W RZESZOWIERAFINERIA W JAŚLE UCZESTNIKIEM X FORUM EUROPA - UKRAINA W RZESZOWIERAFINERIA W JAŚLE UCZESTNIKIEM X FORUM EUROPA - UKRAINA W RZESZOWIE

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

clear formPost comment