Szanowni Państwo!

Chcąc podziękować naszym licznym Partnerom biznesowym za udaną i owocną współpracę stworzyliśmy program lojalnościowy z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Nasza promocja oparta jest na bardzo prostym i elastycznym mechanizmie – każde złożone zamówienie na produkty Rafinerii w Jaśle przekłada się na odpowiednią liczbę punktów w Programie.

Raz na trzy miesiące zostaną Państwo powiadomieni mailowo o ilości punktów uzbieranych na koncie, które można wymienić na wybrane przez siebie nagrody.

Mamy nadzieje, że dzięki naszej ofercie promocyjnej każdy z naszych klientów poczuje się wyjątkowo.

Paweł Milejski
Prezes Zarządu Rafinerii w Jaśle

ZAPISZ SIĘ!

W celu zgłoszenia proszę wypełnić pola obowiązkowe

Oświadczam, że akceptuję zasady i warunki zawarte w Regulaminie Programu Lojalnościowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach reklamowych i marketingowych przez Rafinerię w Jaśle Sp. z o. o.
Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych oraz korespondencji drogą elektroniczną). Dane uczestnika są chronione zgodnie z Ustawą oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z póź.zm.).
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wysyłając informację na podane adresy mailowe – wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie ujętych w niniejszym formularzu danych osobowych przez wskazanych poniżej administratorów danych w celach komunikacyjnych, w tym zaprezentowania oferty.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:

1) administratorami Pani/Pana danych osobowych są spółki grupy kapitałowej JASOL S.A. – Flukar Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, Rafineria w Jaśle Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, Espadon Sp. z o. o. z siedzibą w Katowicach, Eko Trade Organizacja Odzysku Opakowań S.A. z siedzibą w Katowicach – dane kontaktowe – Flukar Sp. z o. o., ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice; rodo@jasolsa.eu

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu skomunikowania się z Panią/Panem przez firmę na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a ww. rozporządzenia;

3) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak konieczne w celu nawiązania kontaktu;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na ich przetwarzanie; Dane osobowe mogą być przekazywane do podmiotów lub organów upoważnionych na podstawie przepisów prawa, podmiotów lub organów, którym przekazanie danych jest konieczne dla wykonania określonej czynności. Administrator może także powierzać dane innym podmiotom, które wspierają działalność firmy, np. obsługa informatyczna, księgowa, prawna, kadrowa, ubezpieczeniowa itp.

5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;

6) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;