Szanowni Państwo!

Chcąc podziękować naszym licznym Partnerom biznesowym za udaną i owocną współpracę stworzyliśmy program lojalnościowy z wieloma atrakcyjnymi nagrodami. Nasza promocja oparta jest na bardzo prostym i elastycznym mechanizmie – każde złożone zamówienie na produkty Rafinerii w Jaśle przekłada się na odpowiednią liczbę punktów w Programie.

Raz na trzy miesiące zostaną Państwo powiadomieni mailowo o ilości punktów uzbieranych na koncie, które można wymienić na wybrane przez siebie nagrody.

Mamy nadzieje, że dzięki naszej ofercie promocyjnej każdy z naszych klientów poczuje się wyjątkowo.

Paweł Milejski
Prezes Zarządu Rafinerii w Jaśle

ZAPISZ SIĘ!

W celu zgłoszenia proszę wypełnić pola obowiązkowe

Oświadczam, że akceptuję zasady i warunki zawarte w Regulaminie Programu Lojalnościowego
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach reklamowych i marketingowych przez Rafinerię w Jaśle Sp. z o. o.
Jednocześnie wyrażam zgodę na otrzymywanie ofert handlowych oraz korespondencji drogą elektroniczną). Dane uczestnika są chronione zgodnie z Ustawą oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r.o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204 z póź.zm.).
Oświadczam, że zapoznałem / zapoznałam się z klauzulą informacyjną.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) informuję, iż:
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Rafineria w Jaśle z siedzibą w Katowicach, ul. Uniwersytecka 13, 40-007 Katowice,
2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach reklamowych i marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a RODO,
4) odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą podmioty należące do grupy kapitałowej,
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi dokumentacji księgowej i podatkowej w celach dokumentacyjnych,
7) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
8) ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.