Zeszyły tydzień upłynął pod znakiem uczestnictwa w targach branżowych.

W dniach 15-17.03.2016r. można było nas zobaczyć w Nadarzynie na Targach Publicznego Transportu Zbiorowego – Warsaw Bus Expo 2016,  gdzie z dumą prezentowaliśmy produkty marki Revline szczególnie przeznaczone do samochodów ciężarowych, autobusów i sprzętu ciężkiego.

WARSAW BUS EXPO to najnowsze wydarzenie targowe (w tym roku odbyła się pierwsza edycja) które w swym założeniu ma się stać platformą spotkań czołowych przedstawicieli instytucji i organizacji zajmujących się transportem publicznym, producentów pojazdów, części i wyposażenia, najnowszych systemów biletowych oraz informatycznych z firmami i konsumentami poszukującymi najlepszych rozwiązań technologicznych dostępnych w jednym miejscu.

Postanowiliśmy nie opuścić takiej okazji i zaprezentować naszą gamę olejów  zarówno innym wystawcom jak i licznie zwiedzającym gościom.

Prosto z Nadarzyna udaliśmy się do Kielc na targi Agro-tech, gdzie licznie gromadzą się praktycznie wszyscy liderzy z branży rolniczej. Według oficjalnych informacji w imprezie uczestniczyło ponad 700 wystawców!
Tradycyjnie, wystawie rolniczej towarzyszyły Targi Przemysłu Drzewnego i Gospodarki Zasobami Leśnymi Las-Expo. Podczas 16 edycji zaprezentowała się rekordowa liczba maszyn, a przez trzy dni odwiedziło nas 64 330 zwiedzających.

Takie przedsięwzięcie robi niesamowite wrażenie i pozostaje w pamięci na długi czas 🙂

WARSAW BUS EXPO 2016

WARSAW BUS EXPO 2016

WARSAW BUS EXPO 2016

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

clear formPost comment