Marka REVLINE to nowoczesna linia produktów, wykorzystująca przełomową technologię M-ACTIVE.

 

Oleje marki REVLINE tworzone są w Rafinerii w Jaśle – bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie w branży petrochemicznej.

 

Zakład produkcyjny Rafinerii zlokalizowany jest w historycznym sercu światowego przemysłu naftowego. To w Niegłowicach (obecnie dzielnica Jasła) w 1890 r. powstała jedna z pierwszych na świecie rafinerii, której założycielem był Ignacy Łukasiewicz – wynalazca i filantrop, który bez wątpienia zrewolucjonizował dzisiejszą technikę. Czujemy się spadkobiercami i kontynuatorami myśli Łukasiewicza oraz tradycji jednej z pierwszych Rafinerii w Polsce. Inwestując w najnowocześniejsze technologie i ludzi, którzy tworzą Rafinerię, wprowadzamy nowe linie wysokospecjalistycznych produktów w segmencie motoryzacyjnym.

Dlatego odpowiadając na potrzeby naszych klientów zaprojektowaliśmy markę REVLINE, która obejmuje grupę produktów dedykowanych dla motoryzacji w tym ciągników siodłowych i autobusów.

Oleje REVLINE są produkowane z wykorzystaniem najwyższej jakości i komponentów i baz olejowych, których parametry podobnie jak sam produkt firmy, są dokładnie kontrolowane w naszym ośrodku badawczym i w laboratoriach niezależnych.

Jesteśmy pewni, że oddajemy w Państwa ręce niezawodny produkt wysokiej klasy.